
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA Schuko (BVX1200LI-GR)
7 623 ₴
- Нет в наличии
- Код: BVX1200LI-GR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
APC Easy UPS 1200VA представляє з себе лінійно-інтерактивне (line-interactive) джерело безперебійного електроживлення - забезпечує стабілізацію напруги на виході за рахунок наявності автоматичного регулятора напруги (AVR), частота при цьому не змінюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 7.5 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х190х390 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 650 Вт |
| Потужність повна | 1001 - 1500 ВА |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв 45 сек |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 623 ₴






