
Смартфон HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green
4 154 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HMD Pulse Pro Чудова камера для захоплюючих Selfie. Зручний та функціональний дизайн, підходить для самостійного ремонту. Новий рівень селфі з HMD Pulse Pro Відкрийте абсолютну зручність створення селфі, легко керуючи зйомкою за допомогою жестів. Новий смартфон HMD Pulse Pro дозволить забути про селфі-палку. Тепер ви можете легко робити чудові автопортрети за допомогою декількох простих рухів. Отримайте абсолютну свободу та втілюйте неймовірні ідеї фотографій. Ще більше переваг: Вдосконалюйте свої селфі за допомогою досконалої фронтальної камери 50 Мп Ловіть погляди за допомогою ідеальної гармонії витонченого корпусу, стильного дизайну та унікальних відтінків. Насолоджуйтесь свободою з 59 годин безперервної роботи без пауз на зарядку. Самостійно замінюйте екран, якщо він був випадково пошкоджений. Унікальні можливості для здійснення будь-яких творчих ідей. Неймовірні функції об'єктива Корекція тону шкіри Використовуйте цей інструмент для ретушування, який ідеально оптимізований для роботи з різними тонами шкіри, щоб виглядати бездоганно. Жести для селфі Забудьте про селфі-палиці і зустрічайте нову еру селфі-жестів. Тепер ваші знімки стануть ще простіше і зручніше завдяки можливості керувати камерою за допомогою лише рухів. Уповільнений ефект зйомки Розкрийте свою індивідуальність, роблячи селфі з ефектом уповільнення, щоб передати всі деталі та особливості вашого образу. Фотографії зі спалахом Зображуйте кожен момент за допомогою безперервної відеозйомки, щоб жодна мить не вислизнула від вашої уваги. Дизайн Неповторний дизайн підкреслить ваш індивідуальний смак і дозволить насолоджуватися користуванням з кожним днем. Поєднуючи вишукані лінії, сучасний дизайн та штрихами елегантності, HMD Pulse Pro створить неповторну гармонію, не завдаючи шкоди вашому бюджету. Акумулятор Забудьте про часту зарядку і насолоджуйтесь автономністю цілий день. Місткий акумулятор смартфона подарує ще більше свободи користування. Надійність у дрібницях Філософія бренду охоплює весь життєвий цикл пристроїв: HMD не тільки розробляє продукти з тривалим терміном служби, а й допомагає продовжити їхнє життя ще більше. Активно займаючись збиранням вторинної сировини та її переробкою, компанія використовує її у виробництві, що робить крок до більш стійкого майбутнього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 196 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.19x75.02x8.55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 20 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | HMD Pulse Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 154 ₴











