
Накопичувач HDD SATA 8.0TB WD Gold 7200rpm 256MB (WD8005FRYZ)
10 979 ₴
- Нет в наличии
- Код: WD8005FRYZ
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Завдяки високій надійності, ємності та енергоефективності, а також вражаючому швидкодії вони чудово справляються з широким спектром завдань в центрах обробки даних. Надійні накопичувачі з цілодобовою лінією підтримки преміум-класу. У лінійці жорстких дисків WD Gold використовуються сучасні технології, які забезпечують найкращі показники надійності, ємності, енергоефективності та швидкодії. Для найскладніших середовищ центрів обробки даних: від серверів початкового рівня до складних корпоративних систем зберігання даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATAIII |
| Габарити | 147х101.6х26.1 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 7.7 Вт |
| Кількість байт на сектор | немає даних |
| Наработка на отказ | 2 000 000 годин |
| Объем | 8000 ГБ |
| Объем буфера | 256 МБ |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 979 ₴



