Cоковитискач Moulinex Frutelia + JU420D10 бездоганно гCоковитискач Moulinex Frutelia + JU420D10 бездоганно готує соки з усіх ваших улюблених фруктів, щоб ви насолоджувалися здоровими свіжими вітамінними напоями щодня. Широкий отвір дозволяє легко завантажувати великі шматки фруктів, а потужність 400 Вт у поєднанні з двома швидкостями та функцією імпульсу забезпечують ідеальний результат. Все це в стильному корусі з нержавіючої сталі, щоб гармонійно вписатися в стилістику вашої кухні. Широкий отвір для завантаження фруктів Комфортний соковитискач для щоденного використання завдяки широкому отвору для завантаження (60 мм) великих шматків або навіть цілих фруктів. Швидке та легке приготування соків, що наповнюють смаком кожен ваш день. Компактний дизайн для максимальної зручності Завдяки компактному корпусу, розробленому для зручного зберігання, соковитискач займає менше місця на стільниці. Легко мити Знімні частини можна мити в посудомийній машині, що спрощує догляд. Висока продуктивність та просте управління Потужність 400 Вт у поєднанні з 2 режимами швидкості та функцією імпульсу забезпечують ідеальний результат. Контейнер для м'якуша 0.95 л Контейнер для м'якоті 0.95 л ідеально підходить для будь-яких завдань: як для повсякденного використання, так і для переробки великої кількості фруктів. Безпечне користування без бризок Стійкий корпус у поєднанні з ковзаннями ніжками робить безпечним, без ризику ковзання або падіння. 2 ергономічні ручки, що легко замикаються, забезпечують транспортування без зусиль, а система «Крапля стоп» допомагає підтримувати стільницю в чистоті, не залишаючи крапель або бризок після використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Количество скоростей | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне відкидання вичавок | є |
| Блендер-насадка | немає |
| Вес | 2.2 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диаметр загрузочного отверстия | 60 мм |
| Жолоб на ціле яблуко | немає |
| З'ємний контейнер для вичавок | є |
| Захист від невірного збирання | є |
| Защита от перегрузки | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Кавомолка (млинок) | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Цвет | чорний із сріблястим |
| Крапля-стоп | є |
| Матеріал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Насадка для смузі | відсутня |
| Насадка для цитрусових | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | є |
| Нековзкі ніжки | немає |
| Об'єм резервуару для вичавок | 0.95 л |
| Об'єм резервуару для соку | 0.95 л |
| Мощность | 400 |
| Реверс | немає |
| Розміри | 30 х 26 x 16.5 см |
| Сепаратор для пены | немає |
| Сфера призначення | побутова |
| Тип соковижималки | відцентрова |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 371 ₴












