Відкрийте для себе електричну фритюрницю Philips Airfryer HD9257/80, яка допоможе приготувати смачні хрусткі та корисні страви! Завдяки потужності 1700 Вт ця революційна фритюрниця дозволяє вам насолоджуватися улюбленими стравами без олії. Завдяки великій місткості 5,6 л. ви можете пригостити всю сім'ю однією стравою. Попередньо встановлені програми дозволяють розморожувати заморожені закуски, а також готувати картоплю фрі, м'ясо, рибу, курячі гомілки, торти і навіть овочі на грилі. Усі знімні компоненти можна мити в посудомийній машині. 60-хвилинний таймер та регульований термостат забезпечують точний контроль для досягнення ідеальних результатів кожного приготування. Технологія Rapid Air дозволяє циркулювати гарячому повітрю всередині пристрою та сприяє рівномірному приготуванню всіх інгредієнтів для досягнення найкращих та швидких результатів. Але багатофункціональна фритюрниця може робити набагато більше, ніж просто смажити: вона може запікати, смажити, тушити та розігрівати їжу. Сенсорний екран забезпечує дуже просте керування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип управления | Электронное |
| Объем чаши | 5.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.05 кг кг |
| Габарити | 29.9 х 28.4 х 39.2 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1700 |
| Программы | випічка, гриль, смаження, запікання, розморожування, розігрів, фритюр |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 902 ₴












