Плита електрична HILTON HEC - 250 доведе, що готувати можна швидко! Вона складається з двох круглих конфорок розмірів 85+155, які практично відразу розігріваються. На них легко помістяться каструлі і сковорідки середнього діаметру. Потужність приладу складає 2500 Вт, що також підкріплює його високі показники якості. Механічне управління зрозуміле і просте. Захист від перегрівання забезпечує безпеку у використанні. Корпус гарантовано прослужить довгі роки, оскільки виготовлений з металу. Матеріал стійкий до ударів і появи подряпин, простий у відході і зносостійкий. Над дизайном довго думати не доведеться: класична срібляста поверхня класично підходить під будь-який інтер"єр.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 18.5 см |
| Діаметр конфорки 2 | 15.5 см |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Загальна потужність плити | 2500 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Потужність конфорки 1 | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 7x26x48 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагріву | чавунна |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴



