Особенности: Индикатор питания Автоматическая регулировка термостата Принадлежности: емкость для теста, венчик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Thermo-spot | немає |
| Индикатор готовности | немає |
| Индикатор питания | є |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Борт по краю поверхні | немає |
| Отсек для хранения аксессуаров | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 20 х 38 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гумові ніжки проти ковзання | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поверхні | 20 см |
| Диаметр рабочей поверхности | 20 см |
| Защита от перегрева | немає |
| Змінні пластини | відсутні |
| Книга рецептов | немає |
| Кількість млинців | 1 випічка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість миття у посудомийній машині | немає |
| Половник | немає |
| Покрытие рабочей поверхности | тефлонове |
| Мощность | 600 |
| Регулятор температуры | без регулятора температури |
| Розподільник тіста | немає |
| Таймер | немає |
| Тип | заглибна |
| Тип подключения | електрична |
| Шпатель для перевертання млинців | немає |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 638 ₴






