Процесор Crystal 4K Реалістичність колірних відтінків у 4K Потужна технологія 4K масштабування покращує роздільну здатність до 4K для вашого улюбленого контенту. Smart Hub Ваш улюблений контент в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на перегляд фільмів, ігор та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings інтуїтивно керувати вашим будинком. Вбудований IoT Hub виявляє, підключає та керує інтелектуальними пристроями навколо ТБ. Функція Contrast Enhancer Поліпшене почуття глибини та кольору Функція Contrast Enhancer динамічно регулює параметри контрастності, що посилює відчуття глибини та кольору. Технологія HDR Побачте деталі у кожній сцені Технологія HDR розширює діапазон яскравості на телевізорі, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у темних сценах. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Віртуальний звук, що відстежує дію Об’ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію. Технологія Q-Symphony Гармонійне поєднання телевізора та саундбару Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Адаптивний звук Звук оптимізований до вашого контенту Режим адаптивного звучання включає інтелектуальні функції, які аналізують сцену реального часу і оптимізують параметри звуку під ваш контент.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AAC, FLAC, Vorbis, WMA, wav, midi, ape, AIFF, ALAC |
| Вага без підставки | 11.2 кг |
| Вага з підставкою | 11.6 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | AVI, MKV, ASF, MP4, 3GP, MOV, FLC, VRO, VOB, PS, TS |
| Відстань між ніжками | 824.6 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 84 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2140A |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1234.1х710.8х60.3 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1234.1x758x237 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Q-Symphony |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 21 525 ₴










