
Акумуляторна батарея Dyness B4850 2.4KWH 48V 50AH
13 875 ₴
- Нет в наличии
- Код: B4850
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна система B4850 є стандартним акумуляторним системним блоком. Продукт особливо підходить для додатків зберігання енергії з високими робочими температурами, обмеженим місцем для встановлення, тривалим часом резервного живлення та терміном служби. Відповідають європейським вимогам ROHS, сертифікований SGS, використовує нетоксичні речовини, що не забруднюють навколишнє середовище. Матеріали анода - фосфат літію-заліза (LiFePO4), більш безпечний та довговічний. Несе систему управління батареями з кращою продуктивністю, має захист від перерозряду, перезаряду, перевантаження по струму, аномальної температури. Самоврядування при зарядженні та розрядженні, функція балансування одного ядра. Інтелектуальний дизайн налаштовує вбудований модуль перевірки. Гнучкі конфігурації дають змогу використовувати кілька батарей паралельно для збільшення часу роботи в режимі очікування. Самовентиляція з нижчим системним шумом. Найменший саморозряд батареї, тому період перезаряджання може становити до 10 місяців під час зберігання. Немає ефекту пам’яті, тому акумулятор можна заряджати та розряджати неглибоко. З широким діапазоном робочих температур від -20 °C до +55 °C, діапазон циркуляції та продуктивність розрядки за високої температури. Найменший об’єм, менша вага. УВАГА! Для підключення акумуляторної батареї до інвертора необхідні наступні аксесуари: - Комплект силових кабелів для Dyness B4850 25мм2 2.05м - Дата-кабель для Dyness B4850 RJ45 2.0м Дані аксесуари надаються безкоштовно при купівлі акумуляторних батарей кратно двом. При купівлі однієї батареї аксесуари необхідно придбати окремо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dyness |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 50 А·г |
| Вес | 22 кг кг |
| Высота | 90 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 480 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | металл |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 48 В |
| Номінальна робоча температура | 20°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 405 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 875 ₴



