
Смартфон Realme C63 6/128GB (RMX3939) Leather Blue
5 375 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Realme C63 — смартфон з передовими технологіями та елегантним дизайном. Пропонує безконтактне керування за допомогою жестів, розумні сповіщення з Mini Capsule 2.0, які додадуть зручності у повсякденне використання. Ультратонкий корпус зручно тримати в руках і носити з собою. А текстурна задня панель з металевим обрамленням додає пристрою вишуканості. Особливості: - яскравий та плавний дисплей 90 Гц; - неймовірна гучність з UltraBoom-динаміками; - багатофункціональна динамічна кнопка; - корпус зі ступенем захисту IP54. Чудове візуальне сприйняття гарантуватиме 6,75-дюймовий екран HD+. Великий розмір дисплея в поєднанні з подвійними датчиками освітленості зі штучним інтелектом забезпечать оптимальну якість перегляду з чудовою яскравістю та видимістю. Основна камера на 50 МП з додатковим модулем, який виявляє та приглушує мерехтіння, стане вашим помічником для створення якісних та реалістичних світлин. Використовуйте спеціальні фільтри для вуличної фотографії, щоб робити свої знімки більш характерними та глибокими. Динаміки з технологією UltraBoom та спеціально розробленими звуковими алгоритмами забезпечать гучний та глибокий звук навіть у гамірному середовищі. Надійний процесор сприятиме чудовій продуктивності, а динамічна оперативна пам’ять ще більше покращить ефективність. Насолоджуйтесь усіма улюбленими розвагами, від ігор до фільмів та музики, з достатнім запасом енергії наприкінці дня завдяки великій батареї 5000 мАг з підтримкою швидкого заряджання потужністю 45 Вт. Багатофункціональна динамічна кнопка підтримує не лише розблокування за відбитком пальця, а й дає можливість налаштувати простий доступ до потрібної вам функції або програми: ліхтарика, відключення звуку, камери, музики тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Синий |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T612 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 191 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.26х76.67х7.74 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | екошкіра |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 50 Мп + AI |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Realme C63 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 375 ₴










