
Монітор Acer 23.8" SA242YEWI (UM.QS2EE.E09) IPS White 100Hz
4 088 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.QS2EE.E09
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Acer SA242YEWI - найкраще рішення для дому та офісу Ви шукаєте надійний та перевірений дисплей для домашнього використання? Найкращим варіантом буде монітор Acer SA242YEwi. Бездоганна конструкція, яка йде пліч-о-пліч з функціональністю, створюють пристрій, що відповідає на запити навіть дуже вимогливих користувачів. FHD-дозвіл Дисплей високої чіткості з роздільною здатністю 1920 x 1080, з матрицею IPS ідеально підходить для роботи та розваг завдяки чудовій якості зображення та підтримці широкого кута огляду. Тонкий Ультратонкі монітори серії SA2 товщиною 7,2 мм із дизайном ZeroFrame легко монтуються на стіну. Забезпечте для себе сучасний робочий простір завдяки дисплею SA242YEwi, який можна розмістити практично в будь-якому місці. AMD FreeSync AMD FreeSync зменшує або усуває затримки, розриви екрана та зависання для плавного зображення та покращеного перегляду. SA2 також може похвалитися швидким часом відгуку 1 мс для меншого розмиття у швидших кадрах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.64 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х398х189 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 1х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 088 ₴








