
Монітор Asus 24.5" ROG Strix XG259CMS (90LM0A40-B01370) IPS Black 310Hz
13 540 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0A40-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості ASUS XG259CMS (90LM0A40-B01370): 24,5-дюймовий ігровий монітор 1920 x 1080 HDR із надшвидкою частотою оновлення 310 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігор із високою частотою кадрів. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом із змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Широка колірна гамма з передовою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує більш плавну передачу кольорів і рівномірність. DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати налаштування монітора за допомогою миші. USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете підключити свій пристрій без зайвих налаштувань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.58 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 558х492х218 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.7 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 310 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 540 ₴








