
Монiтор Asus 31.5" ROG Strix XG32WCS (90LM0AC0-B01970) Fast VA Black 180Hz Curved
15 880 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0AC0-B01970
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: 32-дюймовий вигнутий ігровий монітор HDR з роздільною здатністю 2560 x 1440 і надшвидкою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Технологія ASUS Fast VA забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Колірна гамма DCI-P3 на 90% із вдосконаленою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує більш плавну передачу кольорів і рівномірність. DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати налаштування монітора за допомогою миші USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете підключити свій пристрій без зайвих налаштувань Технологія штучного інтелекту ROG Gaming із функціями штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 708х573х246 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 3500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 130 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 880 ₴








