
Зарядна станція AgfaPhoto Power Station PS1200PRO (717-854762)
23 698 ₴
- Нет в наличии
- Код: 717-854762
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повноцінний акумулятор для особливих випадків Завдяки ємності 1128 Вт·год і безперервній потужності 1000 Вт наш зовнішній акумулятор ідеально підходить для заміни електричного генератора під час фотосесії або для освітлення фотосесії на відкритому повітрі. Ця міні-електростанція, яку ви можете взяти куди завгодно, може навіть прослужити довго, оскільки вона не розряджається, навіть якщо кілька пристроїв підключено одночасно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agfaphoto |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от перегрева | немає даних |
| Рабочая температура | від -10°С до +40°C |
| Дисплей | дисплей |
| Подсветка | Без подсветки |
| USB Type-C | 1 |
| Форма выходного напряжения | немає даних |
| Фонарик | є |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Розміри | 328 х 272 х 252 мм |
| Бездротове заряджання | немає |
| сонячна панель | 200 Вт |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Колеса | немає |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Функція ДБЖ | немає |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Управління зі смартфона | немає |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 11 шт |
| Вихід постійного струму | - |
| Технологія заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип акумуляторів | Lithium-Ion |
| Вихід USB Type-C | немає даних |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Ручка для переноса | є |
| Пиковая мощность | 2000 Вт |
| Прикурювач | 1 |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Індикація заряду | є |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Заряджання від USB | Нет |
| DC-роз'єм | - |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| USB Type-A | 4 |
| Вихід USB Type-B | - |
| USB Type-B | - |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Для електроніки | Да |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Протиударний корпус | немає |
| Ємність, Вт*г | 1127 |
| Ємність, мА*г | 52200 |
| Тип | Зарядная станция |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 23 698 ₴








