
Зарядна станція AgfaPhoto Power Station PS100 (717-854700)
3 795 ₴
- Нет в наличии
- Код: 717-854700
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надкомпактний зовнішній акумулятор Завдяки потужності 88,8 Вт·год і вихідній потужності 80 Вт (макс. 120 Вт) PPS 100PRO є потужним, практичним джерелом надзвичайної потужності для пригод на природі. Потужний, практичний і надзвичайно легкий цей портативний акумулятор доставить вас куди завгодно: у похід, на відпочинок, в кемпінг тощо. Завдяки семи розеткам можна гнучко заряджати широкий спектр електричних пристроїв, таких як смартфони, світлодіодні ліхтарі, планшети чи динаміки Bluetooth. . Цей пристрій також можна взяти з собою в салон літака і використовувати на борту. Перш ніж сісти в літак, уточніть у вашій авіакомпанії, що це можливо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agfaphoto |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 88.8 |
| Ємність, мА*г | 24000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 1.04 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | немає даних |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | немає даних |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Дисплей | Нет |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Нет |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрева | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 200 Вт |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 165 х 117 х 80 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 200 Вт |
| Технологія заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | немає даних |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 795 ₴







