Особливості Панель IPS – оптимізуйте кольори та яскравість екрана, щоб покращити враження від перегляду. Частота оновлення 100 Гц - реагуйте швидше з більш плавними кадрами. Час відгуку 1 мс - усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів. Широка кольорова гамма - Ігрові кольори та деталі виглядатимуть більш реалістично та вишукано. Нічне бачення - розумний чорний тюнер, щоб зробити ваш день яскравішим, виділяючи дрібні деталі в темних областях. Безрамковий дизайн – насолоджуйтеся неперевершеними враженнями від ігор із надзвичайно вузькими рамками. Анти-мерехтіння та зменшення синього світла – грайте ще довше та запобігайте напрузі та втомі очей. Широкий кут огляду 178° – кольори та деталі залишатимуться чіткими під більшою кількістю кутів із широким кутом огляду 178°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5x454x228.24 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 540 ₴







