Інтерактивна панель являє собою мультимедійну систему на базі ОС Windows і оснащується сумісним обчислювальним модулем з процесором Intel Core. Матриця інтерактивної панелі INTBOARD забезпечує високу якість передачі кольору, незалежно від кута огляду і з практично повною відсутністю інверсії колірної гами. Управління елементами на екрані мало чим відрізняється від принципу роботи зі смартфоном. Дисплей розпізнає одночасні дотики у двадцяти точках. Введення і управління здійснюється як за допомогою пальців руки, так й з використанням стилуса. Завдяки вибору прикладного програмного забезпечення, інтерактивні дисплеї забезпечують унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстом, таблицями, відео, зображеннями і графічними об’єктами, в тому числі 3D. У великих корпоративних будівлях і кампусах інтерактивні дисплеї INTBOARD можна використовувати також в якості довідкових стендів для відвідувачів або як засіб зв’язку для співробітників. На них можна відображати інтерактивний план будівлі або карту кампуса для відвідувачів, новини компанії та інформацію про її успіхи або анонсувати майбутні заходи та благодійні проєкти з можливістю електронної реєстрації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 кг кг |
| Габарити | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | 50" |
| Питание | от сети |
| Розмір робочої області | 1078х608 мм |
| Розширення | 1920х1080 |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 54 600 ₴







