Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI G2412F. Оснащений матрицею Rapid IPS з частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 1 мс (GtG, мін.), MSI G2412F надасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Насолоджуйтеся надзвичайно плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології адаптивної синхронізації за умови використання сумісної відеокарти. Особливості Матриця Rapid IPS – забезпечує надшвикий відгук в 1 мс (GtG, мін.) та має оптимальні кольори та яскравість екрану. Частота оновлення 180 Гц – реагуйте швидше завдяки більш плавному геймплею. Час відгуку 1 мс (GTG) – чіткіше зображення під час руху. Широка колірна гама - кольори та деталі гри виглядатимуть більш реалістично та вишукано. Технологія Adaptive-Sync – плавний геймінг, без розривів або лагів. Технологія Night Vision – покращує деталізацію найтемніших фрагментів зображення без пересвічування інших, що забезпечить більший комфорт в іграх, де переважають темні сцени. Безрамковий дизайн: ідеально підходить для мультимоніторних конфігурацій. Комфорт для користувача з технологіями Anti-Flicker та Less Blue Light - подавлення мерехтіння екрану та зниження інтенсивності синього світла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 541.9х424.3х231.9 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 798 ₴







