
Монiтор Dell 23.8" S2425HS (210-BMHH) IPS White 100Hz
6 929 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BMHH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Яскраві зображення. Зменште шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для точності кольорів завдяки покращеній технології Dell ComfortView Plus і 4-зірковому рейтингу за стандартом TUV Eye Comfort. Насолоджуйтеся постійним кольором і чіткістю з охопленням кольору 99% sRGB і коефіцієнтом контрастності 1500:1. Частота оновлення 100 Гц забезпечує ще більш плавне прокручування та плавніший рух. Інноваційні матеріали. Ваш монітор ретельно виготовлено з вибору екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% переробленого пластику, замкнутого пластику ITE, 100% переробленого алюмінію і принаймні 20% переробленого скла. Використання перероблених матеріалів сприяє збереженню наших природних ресурсів, а також знижує екологічний слід. Упаковка з незначним впливом на навколишнє середовище. Цей монітор поставляється в коробці, виготовленій із 100% відновлюваного матеріалу, який також підлягає переробці. Dell переходить до ударостійкого рішення, яке повністю засноване на оптоволокні, а також безпечніше для навколишнього середовища. Режим PowerNap у Dell Display Manager знижує енергоспоживання до 14,8% вимкнено. Цей монітор має сертифікат ENERGY STAR 8.0 і таким чином відповідає високим стандартам енергоефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.19 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.64х347.03-477.03х188.14 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.5 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 929 ₴







