
Монiтор Samsung 24" Odyssey G3 LS24AG302 (LS24AG302NIXCI) VA Black 144Hz
5 820 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS24AG302NIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Samsung Odyssey G3 — ультрастильний геймерський монітор, який гармонійно доповнить ваш ігровий простір. Завдяки трьом надтонким рамкам віртуальний світ стане реальністю. Поставте поруч два монітори – і жоден ворог не вислизне від вас. Частота оновлення екрана — 144 Гц. Швидкість оновлення екрана забезпечує більш плавне відображення ігрових сцен і дозволить вам не поступатися навіть найпотужнішим гравцям. Частота оновлення 144 Гц сприяє повному усуненню затримки введення та розмиття руху, завдяки чому ігровий сеанс вирізняється винятковою плавністю в динамічних сценах. Час відгуку — 1 мс. Нехай вороги зважають на кожний ваш рух. Колір екранних пікселів змінюється практично миттєво, завдяки чому навіть динамічна дія зображена плавно й точно. Плавність зображення з AMD FreeSync Premium. Виняткова плавність ігрового процесу. AMD FreeSync Premium – технологія адаптивної синхронізації, яка знижує тремтіння зображення, завмирання зображення та вхідний лаг. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує виняткову плавність відображення кожної сцени. Ергономічний дизайн. Samsung Odyssey G3 має продуманий дизайн для вашого комфорту. Поверніть, нахиліть та налаштуйте висоту монітора для максимально зручного положення під час гри. Режим захисту очей та технологія усунення мерехтіння екрана. Режим захисту очей Eye Saver Mode мінімізує яскравість синьої компоненти свічення екрана, завдяки чому навіть тривалий ігровий сеанс не викликає втоми очей. Технологія Flicker Free зменшує мерехтіння екрана, завдяки чому ви можете грати довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 544x498.4x234.1 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 820 ₴











