
Смартфон ZTE Blade A34 4/64GB Green
3 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: Blade A34 4/64GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вирішення будь-яких завдань в один клік Смартфон ZTE Blade A34 стане вашим основним робочим інструментом, навчальним хабом, медіацентром для перегляду відеоконтенту та платформою для геймінгу. Екран з оптимальною діагоналлю не робить гаджет громіздким, залишаючи його зручним для керування однією рукою. Система камер дає можливість генерувати якісний контент для соцмереж у будь-який час. Телефон працює на одному заряді протягом 24-36 годин, а для зарядки потрібно до 50 хвилин. Візуальна пишність в ультратонкій рамці Пориньте в захоплюючу візуальну пригоду, переглядаючи контент на великому 6,6-дюймовому екрані з широкими кутами огляду. Відчуйте, як кожна деталь оживає з приголомшливою чіткістю та в яскравих відтінках. Екран забезпечує плавність прокрутки інформації та комфортний перегляд відеоконтенту. Пікової яскравості достатньо для взаємодії з екраном за будь-якої інтенсивності освітлення. Дисплей із винятковою HD+ роздільною здатністю відображає картинку з максимальною деталізацією. Естетика практичного дизайну Тонкий дизайн і елегантна текстура задньої панелі перетворює смартфон ZTE Blade A34 на практичний і стильний аксесуар, який не хочеться випускати з рук. Комфортна ергономіка, тонкі витончені грані та вага всього 185 г дають змогу керувати гаджетом однією рукою на ходу. Вузька рамка забезпечує велику робочу площу для взаємодії з дисплеєм. Лаконічний дизайн фотомодуля органічно доповнює пристрій. Залишайтеся на зв’язку 24/7 Акумулятора ємністю 5 000 мА·год вистачає приблизно для 24-36 годин використання в середньоактивному режимі. Зарядка потужністю 5 Вт дозволяє зарядити смартфон ZTE Blade A34 у прискореному темпі. Ємна батарея та інтелектуальні технології керування зарядом забезпечують оптимізацію витрати заряду для подовження автономності гаджета. Спілкуйтеся, слухайте музику, дивіться фільми та переглядайте соцмережі, не хвилюючись про рівень заряду. Покращена продуктивність Потужний восьмиядерний процесор Unisoc SC9863A вирізняється високою продуктивністю та забезпечує стабільну й надійну роботу для ефективного щоденного використання. Чипсет гарантує плавну роботу в десятках додатків, які одночасно запущені у фоні. Мобільна платформа забезпечує чітке та плавне виконання будь-яких завдань зі швидким опрацюванням усієї інформації, що надходить. Підвищена на 25% продуктивність смартфона ZTE Blade A34 розширює кінцевий обсяг доступних для виконання завдань, а збільшена на 30% енергоефективність дає змогу забути про часті підзарядки. Відтворюйте відео у високій роздільній здатності, грайте на будь-яких налаштуваннях графіки та редагуйте фото в один клік без зависань. Ще більше пам’яті Динамічна оперативна пам’ять дає змогу одночасно підтримувати ефективну роботу більшої кількості активних додатків, забезпечуючи їхню стабільність у будь-який час. Технологія дає можливість перетворити доступне ПЗП в ОЗП для підтримки вимогливих програм. Запускайте десятки робочих процесів до 3 разів швидше, встигаючи виконати робочі та навчальні завдання до дедлайнів. Ще більше пам’яті Динамічна оперативна пам’ять дає змогу одночасно підтримувати ефективну роботу більшої кількості активних додатків, забезпечуючи їхню стабільність у будь-який час. Технологія дає можливість перетворити доступне ПЗП в ОЗП для підтримки вимогливих програм. Запускайте десятки робочих процесів до 3 разів швидше, встигаючи виконати робочі та навчальні завдання до дедлайнів. Магія фото та відео Покажіть кожен зафіксований момент максимально детально за допомогою основної камери 8 Мп. Фотосенсор забезпечує захист від отримання розмитих зображень за допомогою нівелювання ефекту тремтіння рук і камери. Швидко й точно фокусуйтеся на об’єкті в один клік для зйомки динамічних сюжетів.z Швидкий і безпечний доступ до інформації Технологія розпізнавання облич ефективно захищає конфіденційну інформацію користувача від несанкціонованого доступу інших суб’єктів. Виключно власник смартфона може зняти блокування гаджета після перевірки біометрії, а саме розпізнавання характерних рис обличчя. Надійний спосіб захистити важливу інформацію від витоку. Численні слоти Крім фізично збільшеного обсягу внутрішньої пам’яті, користувачеві доступна можливість зберігання інформації на флеш-накопичувачах до 2 ТБ. Модель обладнана додатковими слотами для трьох карт: Dual Sim і Micro SD. Вільного місця для фото та документів ніколи не буває забагато.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 185 г кг |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164x78.5x8.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unicos SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | ZTE Blade A34 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 385 ₴










