
Зарядна станція Bluetti AC300 3000W (без акумулятора)
23 560 ₴
- Нет в наличии
- Код: AC300
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розширте потужність за бажанням BLUETTI AC300 на 100% модульний і може приймати до 4 батарейних модулів B300 (3072 Втч в упаковці) на одиницю, що в сумі дає революційні 12288 Втч. Забезпечте основні потреби усієї родини протягом ДНІВ під час надзвичайних ситуацій чи перебоїв у подачі електроенергії! 2400 Вт Неперевершена сонячна енергія Час включитись у повноцінне сонячне життя! BLUETTI AC300 тепер здатний отримувати 2400 Вт неперевершеної сонячної зарядки. Завдяки вдосконаленому контролеру MPPT від BLUETTI ви можете зарядити акумуляторний модуль B300 (3072 Втч) лише за 1,5 години. Використовуйте лише сонячне світло! Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт Оснащений чистим синусоїдальним інвертором потужністю 3000 Вт та можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (блок живлення не потрібен, достатньо одного зарядного кабелю). Система живлення AC300 також може заряджатися потужністю від 1800 Вт до 3000 Вт через настінні розетки відповідно до ваших потреб. Особливості: Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт. 7 способів зарядки (змінний струм/сонячна батарея/автомобіль/генератор/свинцева батарея/подвійний змінний струм/змінний струм+сонячна батарея) 2400 Вт Максимальний сонячний вхід. Швидке подвійне заряджання (одночасне використання від сонячних батарей і адаптера змінного струму). Інтелектуальне керування програмою та моніторинг. Цілодобова резервна копія UPS для дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | немає даних |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 21.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | - |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрева | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 6 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 6000 Вт |
| Рабочая температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 520 х 358 х 320 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| сонячна панель | 2400 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Тип | Зарядная станция |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 23 560 ₴




