
Сушарка для для овочів і фруктів CECOTEC VitaDry Pro
2 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04949
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
5 лотків: максимально збільште простір для сушіння за допомогою 5 знімних лотків з регульованою висотою, які дозволяють сушити різні продукти до досконалості. Регулювання та контроль: легко та точно досягайте ідеального зневоднення за допомогою цифрового дисплея, який дає вам повний контроль над температурою та часом. Цифровий таймер: встановіть бажаний час зневоднення за допомогою цифрового таймера, який пропонує автоматичне відключення від 30 хвилин до 48 годин відповідно до ваших потреб. Цифровий термостат: отримайте ідеальну температуру для зневоднення за допомогою регульованого цифрового термостату, що дозволяє вибирати діапазон температур від 35° до 70°C. Елегантний та міцний дизайн: насолоджуйтесь дизайном із оздобленням з нержавіючої сталі, яка додасть вашій кухні стиль та міцність. Потужність 300 Вт: цей дегідратор забезпечує потужність, необхідну для досягнення оптимальних результатів при сушінні продуктів. Безшумне зневоднення: випробувайте безшумну роботу під час процесу завдяки продуктивності всього 45 дБ, що дозволяє уникнути непотрібних перешкод. Нековзна основа: Зберігайте стабільність та безпеку під час використання завдяки ковзній основі, яка забезпечує надійне зчеплення з будь-якою поверхнею.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | Автоотключение |
| Вес | 2.65 кг кг |
| Высота секции | 1.5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Общий объем | немає даних |
| Защита от перегрева | є |
| Знімні піддони | є |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
| Количество секций | 5 шт |
| Максимальная загрузка | немає даних |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Мощность | 300 |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 32х26х23 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | є |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | є |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| Терморегулятор | є |
| Тип керування | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










