
Монітор Acer 23.8" VG240YM3bmiipx (UM.QV0EE.304) IPS Black
5 015 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.QV0EE.304
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудова синхронізація Насолоджуйтеся плавним геймплеєм без розривів зображення завдяки технології AMD FreeSync. Частота оновлення синхронізується з частотою оновлення комп’ютера, що забезпечує плавне та швидке зображення ігрової графіки. Насолоджуйтеся чіткістю зображень і реалістичними кольорами на цьому IPS-дисплеї з діагоналлю 23.8 дюйма. Переглядайте зображення разом з усіма охочими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°. Знак якості Не всі ігрові монітори мають сертифікат VESA DisplayHDR 400. Цей галузевий стандарт визначає рівень якості HDR, включно з яскравістю, колірним охопленням, глибиною кольору та час наростання сигналу. Грайте на новому рівні завдяки підвищеній точності відбиття кольорів і контрастності. Швидка зміна кадрів Насолоджуйтеся плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті відновлення з можливістю збільшення до 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть у найдинамічніших сценах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.57 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х413х240 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 015 ₴








