
Джерело безперебійного живлення Gemix PSN-1000 (PSN1000VA)
6 444 ₴
- Нет в наличии
- Код: PSN1000VA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення GEMIX PSN-1000 з вихідною напругою у вигляді чистої синусоїди. Розроблений для захисту техніки у приватному будинку: для електричних газових котлів; систем відеоспостереження; холодильника; LCD телевізора; комп’ютерної техніки та інших пристроїв, які мають працювати цілодобово. Працює від зовнішньої акумуляторної батареї, забезпечує тривалу автономну роботи техніки ?24 годин. Надійне рішення для захисту обладнання при роботі з нестабільним живленням в центральній електромережі. Забезпечує захист від короткого замикання, перевантаження, пониженої чи підвищеної напруги, високовольтних імпульсів та перешкод. Вбудований стабілізатор вирівнює напругу в діапазоні від 140 до 280 В, без переходу на акумулятор. Потужний зарядний пристрій дозволяє підтримувати роботу з батареями високої ємності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemix |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 140-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х225х380 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 444 ₴




