
Джерело безперебійного живлення Powercom 800VA/480W, Lin.int, AVR, 2 x Schuko, USB (INF-500)
250 824 ₴
- Нет в наличии
- Код: INF-500
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моделі серії INFINITY належать до лінійно-інтерактивних ДБЖ з чистою синусоїдою на виході. Можливість підключення 12В батарей великої ємності (до 200 Ач) забезпечує тривалий час автономії при малих витратах. Цей факт значно розширює сферу застосування даних пристроїв і робить їх незамінними, наприклад, при забезпеченні захисту критично важливих приладів приватного будинку або котеджу: газового або твердопаливного котла опалення, різних насосів водопостачання, освітлення, а також складної електроніки. Фактично INF поєднує одночасно кілька функцій, будучи інвертором, стабілізатором напруги та ДБЖ (при підключенні звичайного акумулятора). Принцип роботи досить простий. При вимкненні напруги в мережі INF перемикається на роботу від батареї і перетворює постійну напругу 12 вольт на змінну напругу 220 вольт, а при появі нормальної напруги в мережі автоматично перемикається на режим заряду батарей. Найбільш гнучкий в плані забезпечення потрібного часу автономії варіант - це використання звичайного 12 вольтового автомобільного акумулятора. Підключаючи акумуляторні батареї паралельно можна досить просто домогтися отримання необхідної ємності. При паралельному підключенні напруга залишається постійною, а ємність АКБ підсумовується. Максимальний струм заряду INF становить 10А, що цілком достатньо для швидкої зарядки досить великих акумуляторних батарей. Рекомендована ємність підключених батарей 65-200 Ач. Крім цього, наявність AVR відповідає за постійну стабілізацію вхідної напруги в досить широкому діапазоні 150 - 275 вольт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Вес | 7.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 150-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х412х200 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 250 824 ₴





