
Смартфон Xiaomi Redmi 13 8/256GB Ocean Blue_EU
5 637 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
З Xiaomi Redmi 13 виконайте все, що задумали Смартфон Redmi 13, оснащений потужним процесором MediaTek Helio G91 Ultra, легко підтримує режим багатозадачності і справляється з будь-якими викликами. 6.79-дюймовий IPS дисплей з частотою оновлення 90 Гц радує соковитими кольорами та чіткими деталями. Основна камера з супер-чітким модулем 108 Мп отримує чудові фото навіть за слабкого освітлення. Завдяки швидкій зарядці потужністю 33 Вт поповнити заряд батареї можна перед виходом з дому. Елегантність у деталях Смартфон Redmi 13 зручно лежить в руці завдяки плавним лініям, тонкому дизайну та продуманій ергономіці. Розкішні кольори на вибір та матова поверхня задньої панелі підкреслюють елегантність та лаконічність фірмового стилю Redmi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Блакитний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5030 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 205 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.6x76.3x8.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.79" |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | скло, пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Xiaomi Redmi 13 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 637 ₴











