
Монiтор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz
12 014 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BMJF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Продуктивність протягом усього дня на новому рівні Підключіться до продуктивної роботи з DELL P2425E, це 24.1-дюймовий монітор-концентратор стандарту WUXGA (1920x1200), сертифікований TUV за щадний режим роботи для зору, забезпечує підвищений візуальний комфорт та подачу потужності до 90 Вт. Постійність кольору Стабільні, яскраві кольори за широких кутів огляду завдяки технології IPS. Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух. Поліпшений ComfortView Plus Знижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без шкоди для кольору. Яскраві кольори Широке колірне охоплення з можливістю відображення до 16.7 млн ??кольорів колірного простору sRGB 99%. Підключення до продуктивної роботи Підключайте аксесуари за допомогою широкого спектру портів і підвищуйте ефективність за допомогою послідовного підключення. Рішення з одним кабелем Одночасна передача відео, даних та живлення потужністю до 90 Вт за допомогою USB-C. Широкі можливості підключення Широкий вибір портів для всіх ваших аксесуарів та роз’єм RJ45, що забезпечує стабільну передачу Ethernet. Плавне розгортання Керуйте мережею моніторів за допомогою автоматичних, комплексних та сумісних із кількома інструментами. Інновації у дизайні Цей монітор був ретельно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що на 85% складається з переробленого пластику з переробленого пластику та пластику замкнутого циклу ITE, 50% переробленої сталі, 100% переробленого алюмінію та не менше 20% переробленого скла. Упаковка з низьким рівнем впливу на довкілля Цей монітор поставляється зі зменшеною кількістю пластику і знаходиться в коробці, виготовленій із 100% відновлюваних матеріалів, придатних для вторинної переробки. Dell переходить на амортизуюче рішення, повністю виготовлене з волокна, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу. Збереження енергії Використання режиму PowerNap у Dell Display Manager знижує споживання енергії до 14.8 %.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.33 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 531.8x364-511.2x181.75 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.1" |
| Цвет | чорний з сріблястим |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 014 ₴








