
Смартфон Xiaomi Redmi A3 4/128GB Dual Sim Forest Green EU_
3 629 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Halo Дизайн Redmi A3 має абсолютно новий дизайн Premium Halo, який привертає увагу і дозволяє вам чудово виглядати в більшій кількості вишуканих дизайнів. Виберіть один із трьох красивих квітів, які завжди виділяють вас. Плавний дисплей Все, що ви робите на своєму Redmi A3, здається гладким. Насолоджуйтесь плавною прокруткою улюблених додатків соціальних мереж і плавністю ігор з частотою 90 Гц у підтримуваних іграх. BigEntertainer Насолоджуйтеся розвагами на Redmi A3 завдяки великому дисплею з діагоналлю 17,04 см (6,71 дюйма) і роздільною здатністю HD+. Скло Corning Gorilla 3 Дисплей Redmi A3 покритий захисним склом Corning Gorilla Glass 3, яке захищає його від випадкових крапін і падінь. SecureSide відбиток пальца Швидко розблокуйте свій Redmi A3 за допомогою сканера відбитків пальців, вбудованого в рамку, для швидкої розблокування. Фільтри камери зі штучним інтелектом 8 Мп Додайте круту атмосферу всім своїм фотографіям за допомогою фільтрів пленочної камери на Redmi A3. Зарядний пристрій Type-C Насолоджуйтеся довгими часами перегляду відео, прослуховування музики і багато іншого на Redmi A3 з акумулятором ємністю 5000 мАч і зарядним пристроєм Type-C потужністю 10 Вт в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G36 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 199 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.3х76.3х8.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.71 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 8+0.8 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1650х720 |
| Серия | Xiaomi Redmi A3 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 4x2.2 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 629 ₴











