
Зарядна станція Bluetti AC70P, 864Wh, 1000W, LiFePO4
16 606 ₴
- Нет в наличии
- Код: AC70P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативна електростанція BLUETTI AC70P – надійний та потужний енергетичний запас BLUETTI AC70P – це портативна електростанція, яка вражає своєю потужністю та інтелектуальними можливостями. З номінальною потужністю 1000 Вт та піковою 2000 Вт ця електростанція стане невід’ємним компаньйоном для подорожей та використання у побуті. Висока ємність та довговічність Електростанція має ємність 864 Втч, що забезпечує тривалий термін служби батареї. Батарея LiFePO4 дозволяє проводити більше 3000 циклів заряджання, забезпечуючи стабільну роботу станції протягом тривалого часу. Швидка зарядка від мережі та від сонця Турбозарядка потужністю 850 Вт забезпечує зарядку до 80% лише за 45 хвилин. Здатність поглибленого використання сонячної енергії 500 Вт дозволяє заряджати станцію за 2 години за наявності сонячного світла. Безперебійний та універсальний Забезпечує 6 виходів для універсального заряджання різних пристроїв. Інтелектуальне дистанційне керування через додаток BLUETTI робить використання електростанції зручною та ефективною. Безпечний та надійний BLUETTI AC70P використовує найбезпечніші акумулятори LiFePO4, зберігаючи 80% ємності після більш ніж 3000 циклів заряджання. Інтелектуальна система керування акумулятором (BMS) гарантує безпеку та надійність використання. Багатофункціональність для зручного використання BLUETTI AC70P не тільки надає стабільну потужність електроприладів, але й розширює свої можливості, поєднуючись із додатковими батареями, такими як B80P, B230 або B300. Це робить модель ідеальним вибором для подорожей та відпочинку на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкость | 864 Вт/г |
| Ємність, Вт*г | 864 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 850 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вес | 10.7 кг кг |
| Вихід USB (1) | 12 W |
| Вихід USB (2) | 12 W |
| Вихід USB (3) | 100 W |
| Вихід USB (4) | 100 W |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Габарити | 314 х 209.5 х 255.8 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | сети |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Количество USB-портов | 4 |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 8 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | є |
| Пиковая мощность | 2000 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 314х209.5х255.8 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| сонячна панель | 500 Вт |
| Технология | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 - 2 год |
| Час заряджання від прикурювача | 7-9 год (12 В); 4-5 год (24 В) |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.2 год |
| Час повної зарядки | 1.5 год |
| Быстрая зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 16 606 ₴





