Яскраві білі, темні чорні та неймовірний контраст Уявіть, що ви спостерігаєте за місяцем у нічному небі. Тепер небо темніше, місяць яскравіший, а контраст між ними різкіший. Технологія Direct Full Array розміщує світлодіоди безпосередньо за екраном та точно керує ними, створюючи неймовірну контрастність для більш природного перегляду. Наш найінтелектуальніший процесор 4K Думайте про процесор як мозок телевізора, і це наш найінтелектуальніший процесор 4K. Використовуючи AI та 20 нейронних мереж, він оптимізує звук та зображення, щоб розкрити всю міць 4K. Вивчаючи сцену за сценою, він автоматично оптимізує яскравість, посилює контрастність, покращує якість об'єктів, робить голос чіткішим у порівнянні з фоновим шумом і підвищує роздільну здатність до неймовірної якості зображення 4K. Звук переосмислений з Dolby Atmos Технологія Dolby Atmos забезпечує звук, який можна відчувати навколо себе. Це створює захоплююче та реалістичне враження від звуку — коли літак пролітає над головою у вашому улюбленому блокбастері, динаміки вашого телевізора імітують звук над головою, тож здається, що він знаходиться над вами. Смарт-ТБ на базі Tizen З Samsung Smart TV, що найбільше продається, ви можете поринути у величезну колекцію фільмів у форматі 4K, телешоу і всіх ваших додатків для телепередач, включаючи додатки Netflix, Disney+, Apple TV, NOW TV і BT Sport— все в одне місце. Чи не знаєте, що дивитися? Наша проста у використанні платформа Smart Hub надає вам рекомендації. Природно яскрава та барвиста картинка Все, що ви дивитеся, оживає з більшою деталізацією та реалістичністю. Телевізори Samsung з технологією Quantum Dot перетворять світло на реалістичні та точні кольори, що підтверджено Pantone. Результат? Природно яскраве та барвисте зображення з більш ніж мільярдом кінематографічних кольорів. Квантовий HDR+ Неймовірна деталізація з яскравими квітами та багатим контрастом Точна технологія світлодіодного підсвічування цього телевізора забезпечує високий рівень яскравості, забезпечуючи насичені кольори та контрастність кожної сцени. Вітайте реалістичну деталізацію зображення з технологією, яка створює темний чорний та яскравий білий, щоб ви не дивилися. Легко для очей Функція EyeComfort Mode повторно регулює налаштування яскравості телевізора в залежності від часу доби, тому завжди зручно для очей. Звук, який відстежує дію на екрані Object Tracking Sound Lite вибирає, через який із передніх динаміків телевізора йде звук, залежно від того, де на екрані відбувається дія. Таким чином, ви можете чути, як машина летить уздовж вашого екрану або як натовп аплодує навколо вас. Samsung Q-Symphony Поліпшіть враження від перегляду завдяки чудовій якості звуку, що відтворюється одночасно динаміками телевізора та звуковою панеллю. Отримайте якість звуку, якого заслуговує ваш телевізор Samsung.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серебристый |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AAC, AIFF, APE, FLAC, M4a, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Вага без підставки | 17.1 кг |
| Вага з підставкою | 19.8 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | 3GPP, ASF, AVI, FLV, H.263, H.264, H.265, M2TS, MKV, MP4, MPEG4, TS, VC1, VOB, VP7, VP8, VP9, VRO, WEBM, WMV |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 255 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Процесор зображення | Neural Quantum 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1227.6х706.2х47 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1227.6х768х253 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Фото | JPEG, BMP, GIF, MPO, PNG |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 48 442 ₴












