
Зарядна станція Remax RPP-567 Dynasty Series 600W 168000mAh Gray (6954851207566)
25 011 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6954851207566
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зарядна станція Remax RPP-567 Dynasty Series - портативна електростанція. Вбудована лампа м’якого світла дозволить дуже довго освітлювати кімнату або намет, а подвійний LED-прожектор висвітлить дорогу в темряві. Має 9 режимів роботи: ліхтар – максимальна яскравість (білий, червоний, рожевий, фіолетовий, синій, зелений); підсвічування біле (мінімальна яскравість); блимання червоний/білий (сигнал SOS). Технологія швидкого заряджання Power Delivery і Quick Charge 3.0 дає можливість заряджати пристрої на 70% швидше. Станція призначена для зарядки більшості портативних гаджетів та роботи приладів потужністю до 600W, має досить компактні розміри 300х210х200 мм та вага 7,5 кг, має міцну ручку для зручного перенесення. Завдяки ергономічній та компактній конструкції виріб легко використовувати та транспортувати. Зарядна станція виконана з якісного вогнетривкого ABS-пластику. Remax RPP-567 оснащений літій-залізо-фосфатним акумулятором ємністю 538 Вт * год . У ньому є 2 розетки змінного струму (230В/300Вт), 4 порти USB-A 18W, порт USB Type-C 18W та роз’єм постійного струму 15V/10A. За допомогою інвертора можна живити різні типи обладнання: телефон, ноутбук, освітлення, вентилятор, міні-холодильник.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 4 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкость | 538 Вт/год |
| Ємність, Вт*г | 538 |
| Ємність, мА*г | 168000 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 120 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 7.5 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 4 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Габарити | 300 х 210 х 200 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | сети |
| Життєвий цикл | 1000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Нет |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Количество USB-портов | 4 |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 120 Вт |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 11 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | є |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 940 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 293 х 207 х 208 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | - |
| Технология | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Функция ИБП | немає |
| Час заряджання від мережі | 5 - 6 год |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Тип | Зарядная станция |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 25 011 ₴



