
Дитячий смарт-годинник AmiGo GO006 GPS 4G WIFI Videocall Black
3 842 ₴
- Нет в наличии
- Код: GO006 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дитячий смарт-годинник з відеодзвінком AmiGo GO006 GPS 4G WIFI VIDEOCALL Black - це новітня модель дитячих смарт-годинників з відеодзвінком, а також, з великим набором функцій безпеки. Дитячий смарт-годинник AmiGo GO006 GPS 4G WIFI VIDEOCALL оснащений: - 4G - підтримує високошвидкісний стандарт передачі даних 4G. - GPS + LBS + WiFi - максимальна точність визначення локації годинника, завдяки вбудованим всім можливим модулям GPS / LBS і WiFi. - Прихований зворотний дзвінок - дуже корисна функція, завдяки якій, батьки можуть здійснювати таємні дзвінки на годинник, і прослухати, в якій обстановці знаходиться дитина. Ця опція дуже зручна, наприклад, якщо вам необхідно переконатися, чи дійшла дитина в школу. Для здійснення зворотнього дзвінка, необхідно зайти в додаток і натиснути відповідний ярличок, або відправити смс-команду на годинник. - SeTracker2 - безкоштовний зручний і інтуїтивно-простий додатк для Apple IOS і Android. - HD Відеодзвінок - вбудована камера, дозволяє здійснювати відеочат між годинником і смартфоном батьків, або декількома смартфонами одночасно, в хорошій якості HD. Крім перерахованих вище основних опцій, дитячий смарт-годинник AmiGo GO006 GPS 4G WIFI VIDEOCALL має широкий набір всіляких фішок, це вхідні / вихідні дзвінки, барвистий сенсорний IPS-екран, дві фронтальні камери, екстрений сигнал SOS одним натисканням червоної кнопки на корпусі годинника, установка Гео -зони при покиданні дитиною якої, прийде миттєве повідомлення батькам на смартфон, і багато іншого. Круті фішки AmiGo GO006 - це запасний змінний ремінець, установка на вибір одного з 13 циферблатів затисненням головного екрану, навчальні математичні ігри, вибір мови меню і інтерфейсу: укр., рос, англ., нім., можна створити розклад уроків в годиннику, галерею знімків в годиннику та інше. Високу якість годинника AmiGo, підтверджено національною премією «Вибір споживача», а також, безліччю позитивних відгуків вдячних користувачів. Смарт-годинник AmiGo GO006 GPS 4G WIFI VIDEOCALL на руці вашої дитини - це її надійний захист, безпека і спокій батьків!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Amigo |
| Тип | Умные часы |
| Материал ремешка | Пластик |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | є |
| Емкость аккумулятора | 720 мАч |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 4.0 |
| Вес | 48 г кг |
| Водонепроницаемость | брызги |
| Встроенная память | 512 МБ |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Диагональ экрана | 1.44" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | 4G, Wi-Fi, GPS, LBS |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | 2 Мп |
| Цвет корпуса | Black |
| Оперативная память | 32 Мб |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | SP9820E |
| Размеры | 245 х 40 х 50 х 15 мм |
| Разрешение экрана | 240 x 240 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розміри корпусу | 245 х 40 х 50 х 15 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Способ оповещения | Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | IPS |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 3 842 ₴










