
Моноблок Prologix PLQ61024 (PLQ61024.I121.8.S2.N.3173) Black
23 256 ₴
- Нет в наличии
- Код: PLQ61024.I121.8.S2.N.3173
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моноблоки Prologix користуються заслуженою популярністю у офісних працівників і домашніх користувачів, які цінують свій простір. Вони порадують своїх користувачів високою якістю і стабільністю роботи, а також різноманітністю красивих сучасних дизайнів. Переваги моноблоків Prologix: • якісні комплектуючі; • безліч конфігурацій на вибір; • тестування комплектуючих до початку виробництва ПК; • можливість попереднього встановлення ОС та ПЗ за бажанням замовника. Відсутність великого системного блоку і зайвих дротів дозволяють легко і приємно організувати будь-який робочий простір. Моноблоки Prologix впораються із завданнями будь-якої складності на високому рівні і будуть працювати надійно довгі роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Intel Core i3-12100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 240 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.3 - 4.3 ГГц |
| Вес | 4.9 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х344х56 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 4 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 23 256 ₴











