
Джерело безперебійного живлення Powercom WOW-1000U, Off-Line, 4 x евро, USB, RJ-45, пластик (00210088)
5 003 ₴
- Нет в наличии
- Код: WOW-1000U
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надзвичайно компактний і легкий ДБЖ для домашнього використання, забезпечує надійний захист персональних комп"ютерів, мережевих комутаторів, модемів, роутерів і мережевих сховищ даних. Горизонтально розташовані евророзетки забезпечені захистом від проникнення сторонніх предметів, що дозволяє використовувати WOW в будинку з маленькими дітьми (у всіх моделях крім WOW-300). Захист від короткого замикання виконана без використання плавких запобіжників - досить просто натиснути кнопку автоматичного вимикача, і ДБЖ знову готовий до роботи. Моделі з індексом U забезпечені не тільки вбудованим захистом телефонної і мережевий лінії від імпульсних перешкод, але USB-портом для зв"язку з комп"ютером. Після підключення до USB-порту комп"ютера можливо коректне згортання операційної системи зі збереженням даних при розряді акумулятора ДБЖ, а c використанням програмного забезпечення UPSMON, розсилка повідомлень про стан ДБЖ і електромережі, ведення історії подій і багато іншого. Моделі серії WOW забезпечать надійний захист електроживлення комп"ютерної та мережевої техніки вдома і в невеликому офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вес | 3.7 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-230 В ± 5% |
| Входное напряжение | 220-230 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 120х85х410 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 500 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | резервные (Off-Line) |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 003 ₴



