
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 230 AH (2944Wh) Smart BT для ДБЖ (BMS 150A/75А) LiFePO4
25 263 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP20199
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумулятор LiFePO4 SMART BMS Bluetooth Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS платою – найбільш ефективні та безпечні АКБ для побутових та промислових систем безперебійного живлення. Інтелектуальна BMS плата – програмована система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4). BMS інтелектуальна плата захисту балансир Bluetooth: як допомагає збільшити ефективність та продовжити термін служби літієвих акумуляторів? Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ з різними хімічними властивостями: літій-залізо фосфат, літій-іон, літій-полімер тощо Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі зарядки та розрядки АКБ: перезарядження захист від високих чи низьких температур захист від перевантаження струмом захист від короткого замикання тощо. Функція статичного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора. Функція автоматичного підігріву активується системою керування акумулятором (BMS). В умовах заряджання АКБ при низьких температурах (-20°C - 5?) система буде підтримувати температуру всередині елементів між 5°C та 10?. Таким чином, забезпечується захист батареї під час заряджання в холодну погоду. Внутрішній датчик температури забезпечує потрійний контроль температурного режиму роботи акумуляторної батареї. Bluetooth з ізольованим UART - завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ: контроль рівня заряду акумулятора повідомлення про стан роботи батареї
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 230 А·г |
| Вес | 51 кг кг |
| Высота | 177 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 482 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 75 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | T11 |
| Ширина | 480 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 25 263 ₴






