
Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse Black (90DA00D0-B09000)
939 ₴
- В наличии
- Код: 90DA00D0-B09000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпусной вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB обеспечивает высокую производительность и долговечность в радучных цветах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Socket 1150 | немає |
| Socket 1151 | немає |
| Socket 1155 | немає |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | немає |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | немає |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Висота системи охолодження | 25 мм |
| Габариты (мм) | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | білий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1900 |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | - |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | немає даних |
| Повітряний потік | 76.3 CFM |
| Назначение | Для корпуса и БП |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Розміри вентилятора, мм | 120 мм |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип | Вентиляторы |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Толщина | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 939 ₴











