
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1000AP Schuko, Lin.int., AVR, 3 x евро, USB, пластик (00210219)
4 215 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPT-1000AP Schuko
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR призначені для захисту персональних комп"ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги у всіх моделях RAPTOR підтримують вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ДБЖ передбачено три вихідних роз"єми з батарейній підтримкою. ДБЖ серії RAPTOR, відрізняючись невисокою ціною, забезпечать захист Вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вес | 5.4 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 5% |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х278х143 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 215 ₴



