
Монітор Acer 24.5" EK251QEbi (UM.KE1EE.E01) IPS Black 100Hz
4 102 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.KE1EE.E01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор EK251YEBI – це 24.5-дюймовий комп’ютерний монітор, що виробляється компанією Acer. Цей монітор може бути привабливим варіантом для робочих завдань, мультимедійного використання, а також для ігор завдяки своїй підтримці технології FreeSync і високій частоті оновлення. Технологія FreeSync AMD, яка синхронізує частоту оновлення монітора із частотою відеокарти, що дозволяє уникнути розривів кадрів. Пориньте у бездоганний світ зображень з монітором Acer EK251QEbi. Його 24.5-дюймовий екран огорне вас яскравими кольорами та чіткими деталями, подарувавши чудове візуальне враження. Таке живе зображення дарує нові перспективи вашій творчості, ігровому досвіду та повсякденним завданням. З неймовірно високою роздільною здатністю ви будете занурені в кожен піксель того, що відбувається на екрані. Стильний та елегантний дизайн монітора додає вишуканості вашому робочому столу або ігровій кімнаті, стаючи невід’ємною частиною вашого простору. Завдяки широким кутам огляду ви завжди насолоджуватиметеся ідеальним зображенням, незалежно від положення. Вбудовані технології захисту очей допоможуть зменшити втому при тривалому використанні, забезпечуючи комфорт навіть у найінтенсивніші моменти. З різноманітними портами підключення ви легко зможете інтегрувати монітор у будь-яке середовище та використовувати його відповідно до ваших потреб. Налаштування параметрів екрана - це процес, який можна легко освоїти, відкриваючи нескінченні можливості персоналізації. Вбудовані динаміки збагатять ваше аудіо-візуальне сприйняття, перетворюючи кожен момент на незабутній досвід. Покажіть світові свої таланти за допомогою монітора Acer EK251QEbi, станьте творцем своєї реальності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 558x503x204 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 102 ₴








