Компактний та надійний стабілізатор напруги TCA-3000 Black від Powercom призначений для захисту побутової техніки, персональних комп’ютерів, аудіо та відеотехніки, систем керування автономним водо- та теплопостачанням та іншої малопотужної техніки від добових коливань напруги в електромережі. Стабілізатор TCA-3000 виконаний за класичною схемою - автотрансформатор з обмотками, що перемикаються за допомогою реле.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Количество фаз | 1 |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 2.1 кг кг |
| Вес (кг) | 2.1 |
| Вихідна Частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение | 195-250 В |
| Вихідна напруга, В | 220 / 230 / 240 ± 5% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідні розетки, шт | 4 х СЕЕ7 |
| Вольтметр | відсутній |
| Время переключения, мсек | < 10 |
| Входная Частота, Гц | 50/60 |
| Входная вилка | СЕЕ7 |
| Входное напряжение, В | 220 ± 15% |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна напруга,В | 220 ± 15% |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Выходная Частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение, В | 220 / 230 / 240 ± 5% |
| Выходные розетки, шт | 4 х СЕЕ7 |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-95 % |
| Відносна вологість (без конденсату), % | 0-95 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 187-276 В |
| Предохранитель | Защитный предохранитель |
| Захист | Захист від короткого замикання та перевантаження на виході. |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от перегрева | є |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Защита | Защита от короткого замыкания и перегрузки на выходе. |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность активная, Вт | 1500 |
| Мощность полная, ВА | 3000 |
| Относительная влажность (без конденсата), % | 0-95 |
| Потужність активна, Вт | 1500 |
| Потужність номінальна, Вт | 1500 |
| Потужність повна, ВА | 3000 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Размеры изделия, мм | 123 х 102 х 136 |
| Розміри виробу, мм | 123 х 102 х 136 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Температура окружающей среды, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Час перемикання, мсек | < 10 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Black |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 2 135 ₴




