
Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-600AP (00210085)
4 033 ₴
- Нет в наличии
- Код: BNT-600AP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактні Line-interactive ІБП серії Black Knight призначені для захисту персональних комп"ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 5% |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 97х135х320 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 033 ₴



