Bluetti AC2P – це виключно легке та просте у використанні енергетичне сховище. З ємністю 230 Вт/год і вихідною потужністю 300 Вт воно здатне задовольнити більшість потреб енергії для основних пристроїв. Зарядка до 80% ємності займає всього 45 хвилин, що робить його ідеальним супутником для активного відпочинку на природі, аварійної допомоги, подорожей автомобілем на колесах та багатьох інших ситуацій. Дуже швидка зарядка, великий крок уперед Заряджання до 80% ємності займає всього 45 хвилин при використанні зарядки від мережі змінного струму, що означає, що AC2P готовий до відправки в дорогу до моменту упаковки. Також його можна заряджати за допомогою сонячних панелей протягом 1.5 години, забезпечуючи безліч доступної енергії протягом усього шляху. Гнучкість заряджання Ефективно заряджайте його на вашу думку - через розетку змінного струму, сонячні панелі, генератор або навіть зарядний пристрій для автомобіля, коли ви перебуваєте за кермом, не турбуючись про те, що батарея розрядиться, коли ви далеко від мережі. Надійна енергія, завжди під рукою Створений для щоденного використання протягом 10 років, AC2P використовує батарею LiFePO₄, щоб забезпечити оптимальну безпеку та триваліший термін служби. З інтелектуальною системою управління батареєю (BMS) ви можете бути впевнені, що вона зможе захистити цей енергетичний "звір" від потенційних ризиків. Безтурботне перенесення однією рукою AC2P має ультралегку вагу всього 3.6 кг / 7.9 фунтів, забезпечуючи неперевершену рухливість у вашій подорожі. Він також має ергономічний дизайн із зручною ручкою для перенесення та покращеним інтелектуальним РК-екраном, роблячи його більш доступним до використання у будь-якому місці, куди б ви не вирушили.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Емкость | 230 Вт/год |
| Ємність, Вт*г | 230.4 |
| Ємність, мА*г | 9000 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 270 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Габарити | 250 х 157 х 175 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | сети |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Нет |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Количество USB-портов | 2 |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 270 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 600 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 250 х 157 х 175 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 270 Вт |
| Технология | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.2 год |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 год |
| Час повної зарядки | 1.5 год |
| Быстрая зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 7 215 ₴




