
Комплект резервного живлення Njoy, ДБЖ Aira 1200 + АКБ OZ Power OZ12V100 12V 100AH
17 149 ₴
- Нет в наличии
- Код: Aira 1200 + OZ12V100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Наш новий продукт nJoy, Aira 1200, був створений для забезпечення належного функціонування індуктивних споживачів (електродвигунів). ДБЖ спеціально призначений для пристроїв центрального опалення, захищаючи їх від коливань напруги і забезпечуючи тривалу роботу в разі збою живлення. Цей ДБЖ може захищати і забезпечувати резервне копіювання будь-якого типу обладнання, від електронних пристроїв до побутової техніки. Оснащений РК-дисплеєм, Aira 1200 відображає в режимі реального часу інформацію про стан свого ДБЖ, рівень заряду батареї або при виникненні помилки в його роботі. Цей ДБЖ не містить внутрішніх батарей, їх потрібно купувати окремо. До Aira 1200 можна підключити одну або кілька зовнішніх батарей. Залежно від ємності використовуваної батареї ми можемо отримати адаптоване час резервного живлення в залежності від вимог споживачів. Гарантія на АКБ - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Бытовой |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Вес | 11.3 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 255х120х290 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 1001 - 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 17 149 ₴


