
Тепловізійний монокуляр Hikmicro Gryphon-GH25
66 121 ₴
- Нет в наличии
- Код: Gryphon-GH25
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ручна тепловізійна монокулярна камера HIKMICRO GRYPHON GH25 оснащена інфрачервоним детектором 384 х 288. Оптичний детектор 1920 х 1080 з низькою освітленістю і OLED-дисплей 1024 х 768. д. Монокуляр в основному застосовується в таких сценаріях, як патрулювання, правоохоронні органи, пошук і порятунок, боротьба з наркотиками, боротьба з контрабандою, відстеження та арешт, піший туризм та подорожі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HikMicro |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вес | 480 г кг |
| Встроенная память | 16 ГБ |
| Відстань виявлення | 1200 м |
| Відстеження гарячої точки | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Питание | батарея |
| Знімок екрану | немає |
| Угол обзора | 10.5° х 7.9° |
| Матриця | немає даних |
| Рабочая температура | -30°C - +55°C |
| Разъемы | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1024х768 |
| Разрешение матрицы | 384х288 |
| Размер | 168х87х51 мм |
| Спектральний діапазон | 8?m - 14?m |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип питания | 1x18650 |
| Фокусное расстояние | 22 мм |
| Цифровое увеличение | 1х, 2х, 4х, 8х |
Информация для заказа
- Цена: 66 121 ₴


