
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL1550VA
8 450 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP23282
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP-UL1550VA RM (rack mounts) (with battery) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням: Комп’ютери, ноутбуки; Роутери; Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої; Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори); Системи сигналізації та відеоспостереження; Телекомунікації та фіскальні пристрої; Контрольно-вимірювальну апаратуру. Джерело безперебійного живлення LP-UL1550VA RM (rack mounts) (with battery) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 1550/900 VA/W і вхідну напругу - 220/230/240 ± 10% V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-UL1550VA RM (rack mounts) (with battery) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 2 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ має технологію триступінчастої зарядки АКБ, що значно скорочує час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального керування акумулятором його заряджання відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора. Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-UL1550VA RM (rack mounts) (with battery) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ: Компактність; Простота підключення; Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно; Демократична вартість; Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті. Ця модель ДБЖ оснащена функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну або вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Так само можна перевірити тривожну ситуацію: від"єднання ДБЖ, відключення від мережі, низька напруга батареї, вимкнення ДБЖ, несправності, тестування та байпас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х8 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 9.8 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 10% |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х132х308 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 4 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1501 - 2000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-7 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 450 ₴





