
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-2000VA+
9 975 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP22873
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі. Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки: з трансформаторними блоками живлення з об'ємними індукційними котушками з дроселем з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо Джерело безперебійного живлення має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході. Використовувати ДБЖ необхідно тільки разом з акумуляторною батарею, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою. Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ: Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд Літій залізо фосфатний акумулятор адаптований під роботу з джерелом безперебійного живлення (ДБЖ). Ресурс работы до 7000 циклов заряд/разряд. 3 кроки для підключення ДБЖ: Підключити акумулятор дотримуючись полярності; Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В; Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ. Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику! ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують: як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів ДБЖ для аварійного освітлення для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Вес | 11.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 1400 Вт |
| Потужність повна | 1501 - 2000 ВА |
| Назначение | для котла |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильная синусоида |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 975 ₴






