
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL800VA-8PS
3 741 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP16161
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL800VA-8PS (480Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки електромережі. Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL800VA-8PS (480Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 800/480 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, навантаження, розряду та надмірного заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 8 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL800VA-8PS (480Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 6 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 205х95х275 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 741 ₴



