
Рисоварка Russell Hobbs Maxicook 23570-56 Healthy 14 Cup Rice Cooker
3 056 ₴
- Нет в наличии
- Код: 23570-56
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Якщо ви любите рис, рисоварка MAXICOOK 23570-56 від Russell Hobbs створена спеціально для вас. Завдяки великій ємності, на 14 чашок рису, приготування універсального гарніру для всієї родини на декілька днів стане простішим, ніж будь-коли. Просто дотримуйтесь інструкцій і готуйте улюблені страви з рисом для сімейного обіду, вечері з друзями або вечірки. Крім того, 23570-56 має функцію підтримки тепла. А зберігання рису в правильній теплій температурі важливо для гігієнічних цілей. Як тільки рисоварка закінчить приготування, вона автоматично увійде в режим «зігрівання», в якому буде виробляти достатню кількість тепла, щоб підтримувати потрібну температуру рису. Готуйте з любов"ю з Russell Hobbs!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | рисоварка з кришкою, мірний стакан, ложка, інструкція |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Количество программ приготовления | - |
| Объем | 5.0 л |
| Пароварка | відсутня |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | 2 режими: готування, підтримання тепла |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 35.5 x 35.5 x 24.5 см |
| Розігрів | немає |
| Ручне налаштування | немає |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Таймер відтермінування приготування | відсутній |
| Тип | рисоварка |
| Тип керування | Поворотные переключатели |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 056 ₴






