Повноекранний дизайн. Вражаючий візуальний досвід. Ультравузький дизайн рамок забезпечує високе співвідношення площі екрану до корпусу, що набагато перевищує стандартні телевізори. Коли дисплей увімкнено, ви майже не можете відчути межі зображення та отримати більш захоплюючий візуальний досвід. Найвища якість. Металевий дизайн. Завдяки вишуканій металевій рамі з цільним дизайном серія Xiaomi A Pro стане справжньою перевагою в будь-якому домі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 6.97 кг кг |
| Вага без підставки | 6.84 кг |
| Вага з підставкою | 6.97 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Процесор зображення | Mali-G52 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 957х559х80 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 957х610х245 мм |
| Технологія MEMC | є |
| Технології звуку | Dolby Audio, DTS-X, DTS Virtual:X |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 12 499 ₴



