Для людей, які працюють як з моніторами, так і ноутбуками, HS082413 - ідеальний вибір. Він дозволяє незалежно регулювати кожен монітор та забезпечує оптимальний кут огляду, розміщуючи два екрани на одному рівні. Міцна сталева конструкція вміщує 17-32-дюймові монітори вагою до 9 кг (19,8 фунтів) та 10-15,6-дюймові ноутбуки вагою до 4 кг (8,8 фунтів). Кронштейн для монітора оснащений знімною пластиною VESA для зручної установки та затискачами для кабелів, щоб не захаращувати робоче місце. Особливості: - Конструкція, що вільно відкидається: забезпечує легке регулювання вперед або назад для кращого огляду та зменшення відблисків. - Поворотний кронштейн: забезпечує максимальну гнучкість огляду (робить кожне місце найкращим місцем). - Портретна та ландшафтна орієнтація: відповідає різним потребам перегляду. - Затискач для кабелів: прокладає кабелі для зменшення безладу, забезпечуючи чистий зовнішній вигляд та більш організоване місце. - Висока регульована висота: для оптимального ергономічного положення. - Знімна конструкція пластини VESA: забезпечує легке встановлення. - Два варіанти кріплення: в комплект входять як настільна струбцина, так і планка кріплення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 9 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +45/-45° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепежа | Напольные |
Информация для заказа
- Цена: 2 143 ₴





